SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Koppar 15539407
nr 1553 9407
Koppar
7 delar, kannor, fat, bildmått, 1800-tal. Höjd: 6 - 33
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:08:51
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr